Süs Havuzları

Su geçmişimizden bu güne kadar görselliği yanı sıra sesi ile de dinlendirici özellikte olmuştur. Su, kullanıldığı mekanlara şıklık ve estetik katar. Sabit ve portatif süs havuzları, şelaleler ve fıskiyeler bahçelerde, çatı bahçelerinde, park ve park meydanlarında, otel, kafe, fabrika, dinlenme ve eğlenme alanlarında, her türlü kurum ve kuruluşlarda su oyunları ve kaskatlarda görsel zenginlik sağlayan, yerine uygun, su sesi ile dinlendirici, stres ve yorgunluk atılabilecek ortamlar sağlar.
Firmamız, yüzme havuzlarında yüzlerce model içerisinden yada istenilen şekil ve derinlikte, mekana uygun havuzları seçme fırsatı sunar.Havuz çevresi teras imalatları da havuzla beraber yapılarak mimari bir bütünlük sağlanması ve müşteriye temiz bir şekilde teslim edilmesi amaçlanır. Yüzme havuzu içerisine veya çevresine renkli aydınlatmalar yerleştirilerek gece havuz çevresine farkli bir hava katabilir. Yüzme havuzu içine yada etrafına yüzer veya sabit fıskiye, su yelpazesi, şelale içerisinden su taşan heykel ve büstler yerleştirilerek görsel zenginlik kazandırır.

Peyzaj uygulamalarının ayrılmaz bir parçası olan su yapıları, yapay havuzlar, göletler, kuyular ve şelaleler olmak üzere dört farklı gruba ayrılmaktadırlar.

İnsan ve çevre sağlığına önem veren firmamız, havuzlara ve göletlere uyguladığı biyolojik filtrasyon sistemleri sayesinde hem berrak ve temiz su elde etmekte, hem de havuz ve gölet canlılarının sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Uyguladığımız bu çevre dostu yöntem sayesinde kendi kendini temizleyebilen hijyenik havuzlar ve göletler elde etmekteyiz.

Havuzların ve göletlerin içerisine kurduğumuz bilgisayar kontrollü sistemler sayesinde ışık, lazer ve su gösterileri gibi animasyonlar hazırlanabilmektedir.

Atlas Peyzaj, uyguladığı havuz, gölet ve kuyu çözümlerinin yanı sıra sürekli bakım gerektiren su yapılarına bakım ve onarım hizmetleri de vermektedir.

× Whatsapp