KURUMSAL

Hayallerinizi gerçekleştirmek elinizde

Atlas peyzaj hakkında merak ettikleriniz.

Hakkımızda

Atlas Peyzaj olarak İnsanlar için dinlendirici ve huzur verici mekanlar olan yeşil alanların arttırılması ve düzenli bakımlarını yaparak uzun ömürlü olmalarının sağlanması için sürdürülebilir peyzaj ,bitki bakımı çevre ve halk sağlığı hizmeti vermektedir. Bu kapsamda Teknolojiyi kullanarak ,İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ve kriterlerine uygun olarak, projeler üretmektedir.

Sektöre uzun yıllar hizmet etmiş, alanında uzman bir ekip tarafından 2014 yılında İstanbul’da kuruldu. Kısa süre içerisinde pek çok proje gerçekleştiren Peyzaj Tasarım ve Uygulamaj, yaratıcı ve özgün tasarımları ile müşterilerinin hayallerindeki bahçeleri gerçeğe dönüştürüyor. Kurumsallaşmayı ve şirket prestijini tamamen müşteri odaklı bir anlayış çerçevesinde ele alan Bahçem Peyzaj, sektöre yeni bir anlayış getirme kararlılığında.

Hepimizin bildigi üzere,sektörümüzde çok büyük bir rekabet hakim durumda.Her ürün fiyat odakli olarak çok farkli kalitelerde piyasaya sürülmektedir.Buda bir çok kez müsterinizle sizleri karsi karsiya birakmaktadir.Bunlarin bilincinde olarak sizlere hiçbir zaman en ucuz ürünü sunmak hedefimiz olmayacaktir.Bizim amacimiz,en dogru ürünü en uygun maliyetlerde siz degerli dostlarimiza eksiksiz ve tam zamaninda ulastirmaktir. Uzun yillarin vermis oldugu birikim ve tecrübemizle bu hizmeti sizlere verecegimizi taahhüt eder,islerinizde ve sosyal hayatinizda mutlu,huzurlu ve saglikli bir yasam dileriz.

  • Peyzaj Proje
  • Ağaç Bakımı & Budama
  • İç Mekân Bitkisel Bakım
  • Dış Mekân Peyzaj Bakımı

Misyonumuz

Müşterileri tarafından daima tercih edilen,müşterilerini iş ortağı olarak kabul eden,çalışanlar için değer ortaya koyan, faaliyet gösterdiği sektörde güven veren ,sürdürülebilir ve karlı bir şirket inşaa etmek.

İçinde bulunduğumuz faaliyet alanlarında, çözüm ortağımızın ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini öncelikli hedef koyarak, kalite anlayışında mükemmel olmak ve hep mükemmel kalmaktır.

Uzun süredir bu sektörün içerisinde yer alarak geleceğe uygun ve modern tasarımlar ile istenen alanların dekorasyonunu yapıyoruz. Peyzaj ve dekorasyona yeni bir anlam kazandırarak zevkinize yönelik modern tasarımlar yaparak beğeninize sunuyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek çalışmalarımızı bu alanda profesyonelce yürütmeye çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimiz ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Vizyonumuz

Modernist Peyzaj olarak sektörün sıradışı tasarım ve uygulamaları ile  tanınan,  kaliteyi ve ekolojik paradigmayı temsil eden bir marka olarak çalışmalarına devam etmek.

—Kendini çağın yeniliklerinde geliştirerek etkin,yapıcı hizmetler sunmak.
—İdeal çalışma şartları ve koşullarını oluşturarak,çalışmak için tercih edilen şirket haline gelmek.
—Ürünlerin depolama ve dağıtım ağında örnek tedarikçi bir firma olmak. —Kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak yatırımlarını ihtiyaçlar kapsamında gerçekleştirmek.
× Whatsapp