Bahçe Bakımı

Peyzaj işleri tamamlanmış bir bahçenin ilk günkü gibi sağlıklı görünümüne devam edebilmesi için bakımı ve onarımı gerekmektedir. Bahçem Peyzaj, konusunda deneyim sahibi bakım ekibi ve peyzaj mimarları ile yeşil alanlarınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü gibi sağlıklı yapılarında tutabilmek için peyzaj bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Her bitkinin kendine has özelliği ve ihtiyacı vardır. Bu yüzden bitki bakımları, bu konuda bilgi sahibi kişiler tarafından yapılmaktadır. Bakım ve onarım ekibimiz, ziraat mühendislerinin kontrolünde çalışan ve en az 3 yıllık deneyime sahip bahçıvanlardan oluşmaktadır. Bahçenizde yapılan bakım ve onarım işlemleri tüm detayları ile kayıt edilmekte ve bakım onarım işlemleri sonunda bahçe sahiplerine raporlar halinde sunulmaktadır.

Atlas Peyzaj olarak peyzaj bakım ve onarım hizmeti kapsamında; budama, gübreleme, ilaçlama, toprak ve çim havalandırma, çim biçme, saksı değişimi, yabani ot temizliği, sulama, şekil ve form budaması hizmetleri vermekteyiz.

Bahçenizde yapılan mimari uygulama sonrasında bitkilerin yaşamını sürdürmesi, sağlıklı gelişmesi ve formlarını koruyarak görsel güzelliklerini devam ettirebilmesi için bakım hizmetleri gerekmektedir. Tecrübeli peyzaj mimarı ve deneyimli kadromuz ile haftalık, aylık veya yıllık bakım uygulamaları hizmeti verilmektedir. Mevcut durumun değerlendirilmesi sonucunda ilaç, gübre, alet ve edevatların teminleri sağlanır ve bakım uygulaması tamamlanır.

12 Aylık Anlaşmaya +6 Ay Bizden!

Villa bahçeleri ve kafelerde 12 aylık peyzaj bakım anlaşması yapan müşterilerimize 6 aylık bakım ve danışmanlık hizmeti bizden hediye!

Bahçe Temizliği

Bahçe Temizliği Hizmetleri

Budama

Budama Hizmetleri

Çim Biçimi Ve Ara Ekimler

Çim Biçimi ve Ara Ekim Hizmetleri

Yabani Ot Ile Mücadele

Yabani Ot ile Mücadele Hizmetleri

Çapalama

Çapalama Hizmetleri

İlaçlama Ve Gübreleme

İlaçlama ve Gübreleme Hizmetleri

× Whatsapp